Zderzenie dwóch aut na Woli. Sprawca uciekł z miejsca wypadku

Do zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ul. Żytniej i Okopowej na Woli. Zderzyły się tu dwa samochody: toyota i opel. Sprawca wypadku, po tym jak do niego doszło, uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając w środku pasażera, zbiega poszukują policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem na minuty, obcokrajowiec wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok toyoty. Poszkodowana została jedna osoba. Obecnie w sprawie trwają policyjne czynności. Przesłuchiwani są świadkowie. Występują utrudnienia w ruchu.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Zdjęcia: Czytelnik

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

OŚWIADCZENIE GEN. INSP. JAROSŁAWA SZYMCZYKA W ZWIĄZKU Z MANIPULACJAMI GAZETY WYBORCZEJ

W związku z publikacją artykułu z dnia 31 marca 2023 pt. „Gangster w otoczeniu komendanta” na łamach Gazety Wyborczej insynuującą moją znajomość z mężczyzną podejrzewanym o handel narkotykami oświadczam, że nie znam tego człowieka i nigdy z nim nie rozmawiałem. Jest on dla mnie zupełnie obcą osobą. Nigdy też w żaden sposób nie wpływałem na tok prowadzonego w jego sprawie postępowania i nigdy tym postępowaniem się nie interesowałem. Ten człowiek bez żadnej taryfy ulgowej został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji i tymczasowo aresztowany decyzją sądu. O jego zatrzymaniu i aresztowaniu dowiedziałem się już po fakcie.

Za bezprawne i niedopuszczalne uważam użycie przez redaktora Marcina Pietraszewskiego pełnego imienia i nazwiska mojej córki, która do momentu aresztowania nie wiedziała nic o kryminalnej przeszłości męża swojej koleżanki.

Już w pierwszych godzinach po publikacji artykułu moje dziecko stało się obiektem fali okrutnego hejtu. To efekt cynicznego, pozbawionego wyobraźni i profesjonalizmu artykułu, który odbieram jako atak na osobę mi najbliższą. Moja córka nie jest osobą publiczną i ma pełne prawo do prywatności.

Atak na moje dziecko, podanie jej pełnych danych oraz konsekwencje, jakie obecnie ponosi, a także stan psychiczny, w jakim się znalazła, to powód, dla którego przeciwko autorowi artykułu kieruję sprawę na drogę sądową.

gen. insp. Jarosław Szymczyk

Komendant Główny Policji

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Zdjęcia: Marek Śliwiński

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

DZIELNICOWY ODZYSKAŁ SKRADZIONY ROWER I ZATRZYMAŁ SPRAWCĘ PRZESTĘPSTWA

Sprawne działanie dzielnicowego z Komisariatu Policji w Zelowie doprowadziło do odzyskania roweru chwilę po otrzymaniu informacji o przestępstwie. Sprawcą okazał się 62-latek, który na skradzionym pojeździe przyjechał do swojego kolegi. Właściciel odzyskał już swój jednoślad, a amatorowi cudzego mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło 24 marca 2023 roku, na ulicy Żeromskiego w Zelowie, w powiecie bełchatowskim. Po otrzymaniu informacji o kradzieży roweru elektrycznego wartości 3500 złotych, sprawą natychmiast zajął się dzielnicowy z Komisariatu Policji w Zelowie. Okazało się, że amator cudzego mienia wykorzystał sytuację, że jednoślad na chwilę, został pozostawiony bez żadnego zabezpieczenia. Policjant typując podejrzewanego i kierunek, w którym mógł się on oddalić sprawdzał podległy teren. Rozmawiał z mieszkańcami aby ustalić świadków zdarzenia. Właściwa ocena sytuacji oraz na bieżąco gromadzone w sprawie informacje doprowadziły stróża prawa na właściwy trop. Dzielnicowy, zaledwie dwie godziny po uzyskaniu zgłoszenia o kradzieży odnalazł skradzione mienie. Zaskoczonego policyjną wizytą sprawcę kradzieży dzielnicowy zatrzymał w mieszkaniu jego kolegi. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko półtora promila alkoholu w organizmie. W rozmowie z funkcjonariuszem tłumaczył, że rower pożyczył i zamierzał go zwrócić. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, przestępstwa, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dzięki sprawnym działaniom dzielnicowego rower jeszcze tego samego dnia wrócił do właściciela.

Na kanwie tego zdarzenia apelujemy do mieszkańców o właściwe zabezpieczanie swoich jednośladów. Chwila nieuwagi może doprowadzić do utraty mienia. Nie ma sposobu aby w 100% uchronić się przed kradzieżą, jednak nie stwarzajmy nieuczciwym osobom „okazji”. Pamiętajmy o zakładaniu blokad, linek, itp. na rowery kiedy pozostawiamy swoje mienie w miejscu ogólnodostępnym. Starajmy się również, aby jednoślad stał w obrębie, gdzie funkcjonuje monitoring.  

Pamiętaj,

  • Nie pozostawiaj jednośladu bez opieki w miejscach o dużym nasileniu ruchu (okolice sklepów, targowiska, miejsca przed blokiem), a jeśli zostawiasz rower np. przed blokiem, na klatce schodowej to zadbaj, aby rower był zamknięty dobrym zabezpieczeniem.
  • Zwracaj uwagę na kręcących się po klatkach schodowych i w pobliżu domu ludzi. Zainteresuj się nimi, zapytaj, kogo szukają. Twoje spostrzeżenia będą pomocne przy ustalaniu tożsamości ewentualnych złodziei. Złodziej wiedząc, że był widziany, często odstępuje od zamiaru kradzieży.
  • Jeśli mimo wszystko dojdzie do kradzieży, należy zgłosić ją niezwłocznie policji. Jeżeli skradziony rower zostanie znaleziony w czasie policyjnych czynności, istnieje szansa, że wróci do właściciela. Ważne, aby znać markę, typ i numer fabryczny. Warto mieć też zdjęcie swojego jednośladu. To wszystko pomoże policji go zidentyfikować.
  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

nadkom. Iwona Kaszewska

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

Dwie kolizje na moście Grota, pięć aut uszkodzonych

Policjanci ruchu drogowego z Warszawy, w krótkim odstępie interweniowali na moście w sprawie dwóch kolizji. Przyczyną tych zdarzeń było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Dlatego dbajmy o nasze bezpieczeństwo i pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na drodze oraz zdejmijmy nogę z gazu!

Na moście Grota-Roweckiego doszło do dwóch kolizji na pasach lokalnych i tranzytowych w kierunku Poznania, w sumie brało w nich udział pięć samochodów. Najpierw zderzyły się trzy samochody. Chwilę później doszło do kolejnej kolizji, tym razem dwóch pojazdów. Na miejscu interweniował ratownik z firmy Kam-Med Ratownictwo Medyczne & Szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy. Na szczęście nikt nie został ranny.

W obu przypadkach najbardziej ucierpiały na szczęście tylko pojazdy i zdarzenia zakończyły się ukaraniem mandatami karnymi sprawców kolizji drogowych.

Dlatego apelujemy o zdjęcie nogi z gazu i zachowaniu takiej odległości od pojazdu przed nami, aby w każdej sytuacji móc bezpiecznie zareagować i zatrzymać swój pojazd. Taka odpowiedzialna postawa na drodze każdego uczestnika ruchu drogowego powoli na bezpieczne dotarcie do celu podróży.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Zdjęcia: Kamil Kozak

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

Dziś Niedziela Palmowa: Wielka palma małych strażaków

2 kwietnia Kościół katolicki świętuje Niedzielę Palmową, nazywaną też Niedzielą Męki Pańskiej zwana też „Kwietną” lub „Wierzbną” Niedzielą, została ustanowiona na pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy, kiedy to mieszkańcy miasta witali Go, machając gałązkami palmowymi.

Niedziela Palmowa to początek Wielkiego Tygodnia, w którym to przez następne siedem dni wierni przygotowują się na najważniejsze święto w Kościele Katolickim.

Ponadtrzymetrową palmę zrobili mali strażacy z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej OSP Otmuchów. W niedzielę druhowie poszli z druhem Piotrem Woźnym, który się nimi opiekuje, do kościoła św. Mikołaja i św. Franciszka Ksawerego przy ul. Pl. Wolności 1, żeby poświęcić palmę.

– Dzieci wykonały ją z rury PCV, którą okleiły bibułą i oplotły zielonymi gałązkami oraz sztucznymi kwiatami – mówi druh Piotr Woźny

Dziecięca drużyna pożarnicza OSP Otmuchów liczy 30 członków w wieku od… 3 do 16 lat.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

Narodowy Marsz Papieski przechodzi ulicami Warszawy2023. Wydarzenie z okazji rocznicy śmierci papieża

W niedzielę, 2 kwietnia przypada 18. rocznica śmierci Jana Pawła II, który odszedł o godz. 21.37.

W obecnej chwili ulicami Warszawy przechodzi Narodowy Marsz Papieski – Warszawa 2023, by uczcić pamięć o Wielkim Janie Pawle II! Marsz wyruszył spod Krzyża Papieskiego na Placu Józefa Piłsudskiego w i przejdzie pod bazylikę archikatedralną św. Jana Chrzciciela przy ul. Świętojańskiej, gdzie o godz. 12:30 odbędzie się msza święta. Na pomysł marszu wpadła – informuje niezalezna.pl – Małgorzata Żaryn, autorka książek i publikacji historycznych, dziennikarka. Według dokumentów złożonych w ratuszu zgromadzenie publiczne będzie trwało do ok. godziny 20:00.

Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą spodziewać utrudnień w ruchu na ulicach centrum. Trasy autobusów i tramwajów są tymczasowo zmienione.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Zdjęcia: Emilia „Chyża” Buczyńska

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

Legionowo: Zderzenie dwóch osobówek. Jedno z aut dachowało. Droga zablokowana

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na DK61 w Legionowie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów jedno z aut dachowało. W obecnej chwili trawa akcja ratownicza. Cztery osoby z samochodów wyszły o własnych siłach. Są badane przez dwa zespoły PRM, które przybyły na miejsce. Po zderzeniu droga nr 61 została całkowicie zablokowana dla ruchu pojazdów w kierunku Zegrza. W drugą stronę puszczono jeden pas.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i wzmożone bezpieczeństwo!

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Zdjęcia: Emilia „Chyża” Buczyńska

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

Razem dla Grzegorza event charytatywny w Pruszkowie

W niedzielę 26 marca br. w Hali Znicz w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4 od godziny 10:00 odbył się event charytatywny i turniej piłki nożnej pod patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa Pawła Makucha, emocje jeszcze nie minęły.

Wydarzenie było zorganizowane przez Piotra Wiśniewskiego i innych przyjaciół dla swojego kolegi Grzesia. Dochód z wydarzenia został przeznaczony na pomoc Grzegorzowi.

Na imprezie muzyczno-sportowej Razem dla Grzegorza wystąpił min: Michał Wiśniewski z zespołu Ich Troje, zespół muzyczny Quest i wielu innych wykonawców.

W miejscowości Pęcice Małe samochód osobowy potrącił młodego mężczyznę. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Jego stan jest ciężki.

1 grudnia, wieczór, ciemno i ślisko. Przejście przez ulicę, chwila nieuwagi, uderzenie. Pogotowie, obrażenia mózgu, śpiączka. Strach o życie męża, syna, taty, brata, przyjaciela.

Półtora miesiąca później, po operacji w obrębie mózgu, wybudzeniu ze śpiączki farmakologicznej i pierwszych dobrych efektach rehabilitacji, Grzesiek został przeniesiony z neurochirurgii na oddział internistyczny. Będąc jeszcze na oddziale neurochirurgii, przeszedł operację kraniotomii z usunięciem krwiaków mózgu i powoli zaczął dochodzić do siebie. Teraz, dwa miesiące po wypadku, oddycha już samodzielnie, zaczyna wstawać i mówi pojedyncze słowa, ale wciąż ma problemy z koncentracją i pamięcią, nie poznaje córeczki.

Szpital niestety nie zapewnia na internie stałej rehabilitacji neurologicznej, która jest w tej chwili niezbędna do tego, aby pacjent mógł stopniowo odzyskiwać sprawność, zarówno fizyczną, jak i umysłową. Dlatego rodzina zapewnia mu prywatną rehabilitację na własną rękę i na własny koszt.

Kolejnym krokiem będzie kilkumiesięczny pobyt w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym, którego koszt może wynieść nawet 20 000 złotych miesięcznie. Nie wiadomo jeszcze, czy uda się uzyskać skierowanie do ośrodka na NFZ, a nawet jeśli tak, to terminy przyjęć do państwowych ośrodków jakie są, każdy wie – to długie miesiące oczekiwania, a w przypadku Grześka liczy się każdy dzień ćwiczeń, każdy mały kroczek przybliżający go do sprawności.

Chcesz dorzucić się do zbiórki na rzecz GRZEGORZA? Możesz to zrobić w linku poniżej.

https://zrzutka.pl/xfmgcd?

Chcielibyśmy podziękować też wszystkim tym, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie od strony organizacyjnej. Jesteście niesamowici i bardzo Wam dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie.

Dobro wraca. Pamiętajcie.

Wielkie dzięki

  • Marek Śliwiński
  • Zdjęcia: Damian Mutryn
  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Nielegalne składowisko niebezpiecznych substancji chemicznych na Bródnie

Odpady niebezpieczne stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i środowiska. Powstają zarówno w przemyśle, rolnictwie, jak i w gospodarstwach domowych. Każdy kto jest świadkiem ich nielegalnego przewożenia czy składowania powinien zawiadomić policję telefonicznie pod numerem 112 lub wirtualnie nanosząc punkt na Krajowej Mapie Zagrożeń. Za nielegalne składowanie odpadów grozi nawet 5 lat więzienia i kara pieniężna w wysokości nawet miliona złotych.

Tysiące litrów toksycznych substancji na nielegalnym składowisku zostały odkryte przez okolicznych mieszkańców, którzy powiadomili służby. Mieszkańcy Bródna od tego czasu żyją na bombie ekologicznej. Zaczęli skarżyć się na szczypanie oczu, duszności. W powietrzu bowiem czuć woń toksycznych substancji, a gdy robi się coraz cieplej, zwiększa się też zagrożenie pożarowe. Tym bardziej, że to składowisko znajduje się na przeciwko stacji benzynowej.

W związku z podejrzeniem nielegalnego składowania odpadów na terenie miasta Warszawy przy ul. Odrowąża 9 na Bródnie, w dniu 30.03.2022r. inspektorzy WIOŚ oraz władze powiatu i miasta wspólnie z policją i strażą pożarną przeprowadzili oględziny posesji, które wykazały, że na terenie znajdowały się odpady zgromadzone na placu magazynowym po substancjach chemicznych, paletopojemniki 1000l i beczki 200 l z substancją niewiadomego pochodzenia. Straż pożarna zabezpieczyła pojemniki. Jeden z nich, rozszczelniony, ma być wywieziony i zutylizowany. Było ich 86 na zewnątrz. Był problem z ustaleniem właściciela działki.

Przeprowadzona na miejscu analiza substancji – zarówno cieczy, jak i emitowanych przez nie gazów – nie dała jednoznacznej odpowiedzi na to, co znajduje się w zbiornikach. Według wstępnych informacji, znalezione wewnątrz różnego rodzaju zbiorników substancje to chemikalia, będące pochodnymi nafty lub płynu pokostowego.

Odpady zgromadzone w mauzerach i beczkach (na zewnątrz) posiadają ostry charakterystyczny zapach dla substancji chemicznych, co może dowodzić o obecności odpadów niebezpiecznych. 

W ostatnich latach można zaobserwować bardzo niebezpieczne zjawisko polegające na wzroście liczby występowania tzw. „dzikich” wysypisk śmieci, nielegalnym transgranicznym przemieszczaniu odpadów oraz składowaniu odpadów niebezpiecznych na terenach opuszczonych obiektów, hal i magazynów. Równie niebezpieczne są pożary składowisk odpadów.

Odpady niebezpieczne stanowią ogromne zagrożenie dla zdrowia ludzi i środowiska. Biorąc pod uwagę właściwości, mogą one być łatwopalne, drażniące, rakotwórcze, toksyczne, mutagenne, żrące, zakaźne czy szkodliwie oddziałujące na rozrodczość.W swoich gospodarstwach domowych również jesteśmy „producentami” takich odpadów. Są to m.in. zużyte baterie, akumulatory, rozpuszczalniki, zużyte lampy halogenowe, zużyte urządzenia elektryczne czy oleje i tłuszcze niejadalne.

Unieszkodliwienie groźnych odpadów może się odbywać wyłącznie w specjalnie przystosowanych do tego zakładach oraz pod ścisłą kontrolą. Dla niektórych dużych firm przemysłowych, problem stwarza szereg regulacji prawnych, której podlegają. Dlatego decydują się na nielegalną utylizację odpadów poprzez wywożenie je w miejsca do tego nieprzeznaczone, aby nie ponosić kosztów związanych z utylizacją kłopotliwych śmieci. Ofiarą tego przestępczego procederu mogą paść właściciele gruntów, hal, magazynów, którzy wynajmują swoje lokale pod taką działalność. Najczęściej wynajmują swoją nieruchomość i dopiero gdy najemca zalega z opłatami, dowiadują się, że na ich terenie znajduje się składowisko niebezpiecznych odpadów, których koszt utylizacji może wynieść nawet kilka milionów złotych, a najemca „zniknął”. Dlatego przestrzegamy przed zawieraniem niejasnych umów z nieuczciwymi firmami i apelujemy o zwracanie uwagi na składowany towar. Podejrzenia powinny wzbudzić przede wszystkim różnego rodzaju beczki i pojemniki wypełnione cieczą nieznanego pochodzenia.

Również właściciele firm transportowych i kierowcy pojazdów dostawczych powinni wzmóc czujność, ponieważ przewożenie niebezpiecznych materiałów wiąże się z surowymi konsekwencjami. W myśl art. 183 § 1 kodeksu karnego odpowiedzialności karnej podlega osoba, która wbrew przepisom składuje, usuwa, przetwarza, dokonuje odzysku, unieszkodliwia albo transportuje odpady lub substancje w takich warunkach lub w taki sposób, że może to zagrozić życiu lub zdrowiu wielu osób lub spowodować zniszczenie w świecie roślinnym lub zwierzęcym w znacznych rozmiarach. Naruszenie tego przepisu skutkuje karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Odpady niebezpieczne na produkcji -
  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Zdjęcia: Marek Śliwiński

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Legionowo: Nocny pożar samochodu dostawczego przy ulicy Norwida. Badane są przyczyny pożaru

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, o godzinie 2:00 strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu osobowego na ul. Cypriana Kamila Norwida w Legionowie. Auto doszczętnie spłonęło. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Legionowo. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że pojazd całkowicie został objęty ogniem. Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia samochodu, który ostatecznie doszczętnie spłonął, ale ogień nie przeniósł się na okolicę. Wszystko wskazuje na podpalenie, ale oczywiście nie można wykluczyć także zwarcia instalacji elektrycznej. Czy było to dopalenie? Ustalają to policyjni śledczy. Policja ustaliła właściciela pojazdu, który pojawił się na miejscu.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją lub naszą redakcją.

Komenda Powiatowa Policji w Legionowie
Adres: Jagiellońska 26B, 05-120 Legionowo
Telefon22 774 27 77

Redakcja Luka&Maro tel. 530 692 045

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

fot. KP PSP w Legionowie

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów