AWANTURA NA „SORZE” W SZPITALU BIELAŃSKIM

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego interweniowali 31 sierpnia na prośbę personelu Szpitala Bielańskiego. Wieczorem pracę „SORu” zakłócał nietrzeźwy mężczyzna.

Minęła godzina 22, gdy strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który awanturował się z personelem Szpitala Bielańskiego. Do zderzenia doszło na terenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W miejscu, gdzie ratownicy wraz z lekarzami potrzebują spokoju i skupienia, pewien 40-latek wydzierał się, wygrażając pacjentom i lekarzom. Po przybyciu na miejsce, strażnicy wyprowadzili awanturnika z placówki. W trakcie rutynowej kontroli pod kątem posiadania niebezpiecznych narzędzi przed umieszczeniem w przedziale przewozowym, przy mężczyźnie ujawniono torebkę strunową zawierającą suszone, zielono-brunatne zioła. Jak potwierdzili wezwani na miejsce policjanci, była to marihuana. Test trzeźwości ujętego mężczyzny wykazał w jego organizmie obecność alkoholu na poziomie 2,8 promila. Policja zatrzymała nietrzeźwego awanturnika.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Referat Prasowy Straży Miejskiej m.st. Warszawy

Zdjęcia: Marek Śliwiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *