Bezpieczna Warszawianka i Bezpieczny Warszawiak – teraz także w wakacje

Niespodzianka dla warszawianek i warszawiaków. Straż Miejska m.st. Warszawy startuje z wakacyjną edycją popularnych kursów samoobrony „Bezpieczna Warszawianka” i „Bezpieczny Warszawiak”. Zajęcia potrwają przez cztery tygodnie lipca. Czasu na decyzję jest mało. Telefoniczne zapisy ruszają we środę 26 czerwca.

W pierwszej, wakacyjnej edycji zaplanowano miejsca dla 32 warszawianek i 16 warszawiaków, którzy chcą poprawić swoje umiejętności rozpoznawania zagrożeń i radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach, jakie mogą spotkać ich w mieście.

– Na naszych kursach uczymy przede wszystkim rozpoznawania i unikania zagrożeń, a jeśli dojdzie do konfrontacji – umiejętności skutecznej samoobrony – podkreślają prowadzący zajęcia, wykwalifikowani instruktorzy straży miejskiej, na co dzień szkolący funkcjonariuszy z technik i taktyki podejmowania interwencji.

Treningi dla Pań będą odbywać się we wtorki (2, 9, 16 i 23 lipca) oraz czwartki (4, 11, 18, 25 lipca), a dla Panów w piątki (5, 12, 19, 26 lipca). Zajęcia będą realizowane w siedzibie Straży Miejskiej m.st. Warszawy na Woli przy ul. Sołtyka 8/10, w sali gimnastycznej, w godzinach od 17:00 do 18:30.

Na zgłoszenia chętnych czekamy we środę 26 czerwca 2024 r. w godzinach 8.00-14.00, pod numerem telefonu 22 855 33 13.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Źródło: Straż Miejska m.st. Warszawy

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *