Blisko 5 godzin. Reporterzy z Luka&Maro i Warszawa w Pigułce w kolejce po pączki

Tłumy w Tłusty Czwartek ustawiły się w długich kolejkach do najlepszych cukierni i pączkarni w Warszawie. Kilkadziesiąt osób od samego rana na pączka ustawiło się chociażby na Woli przed Cukiernią Zagoździńscy, która ma swoje tradycje i należy do najstarszych w stolicy. Ponoć sam Piłsudski wysyłał tu swojego adiutanta po pączki. Chętnych jak co roku na pączka jest tyle, że kupujący nie mieszczą się w cukierniach. Ogromne kolejki wychodzą daleko poza pączkarnie. I tym razem nie było inaczej. – Jest około 70 osób, wszyscy czekają, zacierają ręce. Osoby stojące na początku kolejki mówią, że dostanie się na jej początek zajęło im od 4 do 5 godzin. Słynny lokal znajduje się przy ul. Górczewskiej 15.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_20210211_082440-768x1024-1.jpg

– Pierwsza osoba w kolejce mówił, że czekała od godziny 5 rano – relacjonują reporterzy z Luka&Maro oraz Warszawa w Pigułce.

Wszyscy chcą dziś zjeść pysznego pączka. Zobaczcie!

Każdy zjada, ile zdoła i o więcej ciągle woła. My kalorii dziś nie liczymy i smacznego wszystkim życzymy.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Tekst i zdjęcia: Marek Śliwiński

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *