BYLI POSZUKIWANI. NAMIERZYŁA ICH DZIELNICOWA Z MODLINA

Dwóch mężczyzna  ukrywało się przed wymiarem sprawiedliwości i dlatego wszczęto za nimi poszukiwania. Na trop poszukiwanych wpadła dzielnicowa mł. asp. Katarzyna Zalewska  z Posterunku Policji w Modlinie.

Pozyskała informacje na podstawie których mundurowi dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani. Dane mężczyzn szybko potwierdzono. Modlińscy funkcjonariusze 2 sierpnia br. zatrzymali 27- latka z Modlina Starego. Policjantka ustaliła wcześniej, że mężczyzna jest zatrudniony na Osiedlu Młodych. Tam też udali się mundurowi. Na miejscu zastali zaskoczonego 27- latka. Został on zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy.  Zgodnie z postanowieniem sądu, spędzi najbliższe 5 miesięcy i 13 dni pozbawienia wolności.

3 sierpnia br. dzielnicowa z Modlina namierzyła kolejnego poszukiwanego. 30- latek z Kobyłki był poszukiwany nakazem doprowadzenia, trzema podstawami poszukiwawczymi oraz w celu wykonania czynności procesowych. Nakaz doprowadzenia wydany został  przez Sąd Rejonowy w Wołominie, natomiast ustalenia miejsca pobytu wystawiły Prokuratury Rejonowe w Legionowie, Wołominie i Nowym Dworze Mazowieckim. W nowodworskiej komendzie wykonano też z udziałem mężczyzny czynności procesowe dla pruszkowskiej komendy Policji.

Dobre rozpoznanie rejonu służbowego oraz zamieszkujących tam osób przez nowodworskich dzielnicowych, kolejny raz pozwoliły na zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Tekst: Marek Śliwiński/podkom. Joanna Wielocha

KPP w Nowym Dworze Mazowieckim
Warszawska Grupa Luka&Maro

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *