GROŹNA KOLIZJA DZIEWIĘCIU AUT Z POWODU ŚLISKIEJ NAWIERZCHNI

Opady marznącego deszczu ze śniegiem i niska temperatura spowodowały, że na drogach pogorszyły się warunki drogowe, w wielu miejscach może być ślisko. To, jakie warunki mamy dziś na drogach chyba każdy widzi, niestety nie każdy sobie zdaje sprawę z tego, jak w nich się prawidłowo zachować.

Na zjeździe z wiaduktu na ul. Kazimierza Gierdziejewskiego w Ursusie w kierunku ul. Cierlickiej zderzyło się w sumie dziewięć samochodów osobowych. W związku z tym policja zakwalifikowała ją jako kolizje. Na szczęście żadna z osób nie wymagała pomocy medycznej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że wszyscy uczestnicy zdarzenia nie zachowali bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Żaden z uczestników kolizji drogowej nie przyznaje się do winy. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają na miejscu policjanci.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i zwracanie szczególnej uwagi na pieszych. Lepiej zdjąć nogę z gazu, niż zakończyć jazdę w rowie! Pamiętajmy, że dodatkowym zwiększeniem naszego bezpieczeństwa będzie wyposażenie siebie i swoich dzieci w elementy odblaskowe.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Marek Śliwiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *