Historia powstania Luka&Maro

Historia powstania grupy zaczęła się w 2014 roku w Warszawie. Stworzyli ją milośnicy fotografii i fani motoryzacji pod nazwą MAG czyli Mazovia Automotive Group.
W grudniu 2016r. grupa przekształciła się w firmę fotograficzno-informacyjną pod nazwą Warszawska Grupa Luka&Maro. Założycielem i pomysłodawcą jest Marek Śliwiński fotograf z pasji i serca, który jest człowiekiem niosącym pomoc społeczeństwu o otwartym sercu i artystycznej duszy. Jego zdjęcia odzwierciedlają jego kreatywną osobowość.

Myślę, że najlepiej mieć aparat zawsze pod ręką i łapać codzienne emocje. Fotografia to moja pasja i sposób na życie. Łapię momenty i zamykam je w kadrach – opowiada Marek Śliwiński.

Nic tak nie nakręca oglądalności, jak wątki gangsterskie czy Zombie, dlatego na samym początku całkowicie skupiliśmy się tylko na tych dwóch tematach. Logo Luka&Maro czyli czaszka z aparatem w dłoni zachowuje ponadczasowy charakter, a jego uproszczenie symbolizuje klub motocyklowy. Nie wszystkim naszym czytelnikom jednak przypadło do gustu.

Warszawska Grupa Luka & Maro to kreatywne i prężnie rozwijające się stowarzyszenie zrzeszające fotoreporterów z różnych środowisk.

Od początku istnienia tj. od 2016 roku, naszym priorytetem jest świadczenie usług
na najwyższym poziomie. Prowadzone przez nas działania są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług w szeroko pojętym zakresie nie tylko medialnym, a także informacyjnym.

Na swoim koncie, mamy wiele osiągnięć m.in. udział w licznych wydarzeniach kulturalnych, imprezach motoryzacyjnych, zdarzenia drogowych.
Ponadto, jako jedni z niewielu tworzymy kampanie edukacyjne, mające na celu propagowanie bezpieczeństwa wśród uczestników ruchu drogowego.

Członkowie Stowarzyszenia z ogromną pasją oddają się realizowaniu indywidualnych sesji zdjęciowych głównie tematycznych oraz plenerowych.

  • Autor artykułu red. Łukasz Knapp
  • Autor fotografii red. Marek Śliwiński oraz Grzegorz Wielicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *