KIEROWCA SKODY UDERZYŁ W DRZEWO I DACHOWAŁ

We wtorek (01.08.2023r.) samochód osobowy uderzył w drzewo, a następnie dachował, a podróżujące nim małżeństwo, w ciężkim stanie zostało przetransportowane przez pogotowie do szpitala. 

Do zdarzenia drogowego doszło ok. godz.: 17:45 w miejscowości Łukoszyno Biki na prostym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym, kierujący samochodem osobowym m-ki  Skoda Oktawia  z bliżej nieokreślonej przyczyny  stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na prawą stronę jezdni, do rowu gdzie zderzył się z drzewem, a następnie samochód wywrócił się na dach. Skodą podróżowało małżeństwo z terenu powiatu sierpeckiego: 38 letni mężczyzna i 37 letnia kobieta, którzy z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przetransportowani przez pogotowie do Szpitali w Płocku i we Włocławku.

Szczegółowe okoliczności wyjaśniają policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą. Nasze bezpieczeństwo zależy w dużej mierze od nas samych, warto o tym zawsze pamiętać.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

asp. szt. Krzysztof Dobrzeniecki

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *