KOLIZJA PRZEWOZU OSÓB Z AUTOBUSEM KOMUNUKACJI MIEJSKIEJ

Do kolizji drogowej samochodu osobowego z autobusem komunukacji miejskiej
doszło w Warszawie około godziny 16:40 na skrzyżowaniu ulic Rozbrat z Książęcą.
Kierujący Skodą ( obcokrajowiec ) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, przez co doprowadził do zderzenia. Brak osób poszkodowanych.

  • red. Marcin Paweł Onderski

3 komentarze do “KOLIZJA PRZEWOZU OSÓB Z AUTOBUSEM KOMUNUKACJI MIEJSKIEJ”

  1. a czy kogoś to obchodzi co sie na ulicach dzieje ? byle kto ma prawko i jest KRÓLEM DROGI . dziś uniknąłem wypadku … wyjechał mi przewóz osób z pasażerem na srodkowy pas marszalkowskiej cudem udało mi sie go wyminąc … CUDEM . też myslalem ze juz po mnie w sumie bylyby 4 ofiary . w najlepszym wypadku połamane . Policja stwierdziła że to pod wykroczenie podchodzi , co innego jakbym w niego wjechał . Zapytalem a jak mu mordę skuje to co przymkniecie mnie , z szyderczym uśmiechem przytaknęli . Druga sprawa deszcz pokropił i kolizji w wawie masa była .

  2. Ręce i nogi opadają.Ile jeszcze trzeba ofiar żeby wreszcie zrobili porządek z tym raz na zawsze.Prawa jazdy kupione,bez żadnych przebytych kursów na prawo jazdy.

    1. Ręce i nogi opadają.Ile jeszcze trzeba ofiar żeby wreszcie zrobili porządek z tym raz na zawsze.Prawa jazdy kupione,bez żadnych przebytych kursów na prawo jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *