KRADŁ I WKOŃCU WPADŁ. NOTORYCZNY ZŁODZIEJ ZATRZYMANY NA GORĄCYM UCZYNKU

Stołeczni policjanci prowadzą postępowanie w sprawie mężczyzny, który okradł drogerię w Rembertowie. Złodzieja na gorącym uczynku zatrzymała ochrona. Na tym nie koniec kłopotów 29-letniego mężczyznę, który usiłował opuścić sklep bez płacenia za zakupy, bo na swoim koncie ma jeszcze kilkanaście podobnych przestępstw. Jest on doskonale znany policjantom, ponieważ był wcześniej wielokrotnie zatrzymywany za podobne czyny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 24 czerwca br. w jednym ze sklepów w Rembertowie. Na miejsce skierowano wspólny patrol straży miejskiej i policji. Mieszkaniec powiatu otwockiego okazał się stałym klientem drogeryjnej sieci, gdzie już dwukrotnie został przyłapany na „zakupach w trybie bezpłatnym”. Kolejna z policyjnych kartotek ukazała trzy nakazy doprowadzenia do aresztu w związku z wyrokami za kradzieże. Policjanci natrafili też, na nakaz zatrzymania za „bezpłatne zaopatrzenie się” w sklepie odzieżowym. Przejrzenie monitoringu z wczorajszej wizyty w drogerii nie pozostawiało wątpliwości, że i tym razem mężczyzna zamierzał kontynuować przestępczy proceder. Wszystko wskazuje na to, że czeka go dłuższa przerwa od wizyt w jakimkolwiek sklepie.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Źródło: Straż Miejska m.st. Warszawy

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *