Książka „Strażackie Serce” Emilii Buczyńskiej już w sprzedaży

8 stycznia 2020 odbyła się premiera pierwszego w Polsce tomiku poezji strażackiej „Strażackie Serce”, autorstwa Emilii „Chyżej” Buczyńskiej.

Emilia Wiktoria Buczyńska „Chyża” jest młodym talentem i jedyną w naszym kraju strażacką poetką. Emilia pochodzi z Nowego Dworu Gdańskiego, a obecnie mieszka w Warszawie. Od 2009 roku związana jest z Ochotniczą Strażą Pożarną w Kunowie ( woj. świętokrzyskie). Została nagrodzona nagrodą Prezesa ZDZ za wspaniałą twórczość poetycką. Poetka od najmłodszych lat zdradzała talent literacki. Na początku były to teksty piosenek, później wiersze. Jest fanką muzycznego zespołu Red Lips wykonującego szeroko pojętą muzykę rockową. Wpływ na jej twórczość miał aktywny udział w życiu jednostki, który przelewała na papier w formie wierszy. 

Od 2013 roku odważyła się aktywnie publikować swoją strażacką poezję na autorskiej stronie internetowej i innych forach o tematyce pożarniczej. W swoich 40 wyjątkowych wierszach przedstawia zagrożenia, które mogą dotknąć każdego z nas.

„Chyża” w spełnieniu i realizacji swoich marzeń, uzyskała pomoc dzięki firmie FABRYKA998.PL – Internetowy Sklep Strażacki, która  podjęła współpracę i dofinansowała wydanie pierwszego tomiku poezji.

Serdecznie zapraszamy do zakupu w linku poniżej:

https://www.fabryka998.pl/strazackie-serce-tomik-poezji-emilia-chyza-buczynska-p-235.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *