MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY W POŚCIGU, MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

Mężczyzna zatrzymany został przez stołecznych kryminalnych w trakcie pościgu. Usłyszał już zarzut, a teraz odpowie przed sądem. Młody człowiek miał też przy sobie narkotyki.

Kierowca próbując uniknąć zatrzymania kluczył bocznymi drogami. W ten sposób usiłował zgubić ścigających go policjantów. Do pościgu za czerwoną hondą ruszyły również oznakowane radiowozy Oddziału Prewencji Policji.

Funkcjonariusze dogonili mężczyznę i obezwładnili go. Do zatrzymania doszło w czwartek, 13 czerwca br. na Żoliborzu ok. godziny 18:40 przy skrzyżowaniu ulicy Powązkowskiej z Duchnicką. W trakcie zatrzymania uciekinier źle się poczuł. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. W między czasie na miejscu pojawiła się karetka pogotowia z ratownikami z firmy KAM- MED Ratownictwo Medyczne, którzy przebadali i opatrzyli mężczyznę. Uciekinier trafił do radiowozu, a stamtąd prosto do policyjnego aresztu. Samochód marki honda odholowano na policyjny parking.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli zaciekawił Cię artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Kamil Kozak

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *