MOTOCYKLOWA IMPREZA W SKLEPIE RTMOTO W WARSZAWIE

W sobotę, 22 czerwca 2024 roku w sklepie RTmoto.pl, przy al. Prymasa Tysiąclecia 74 w Warszawie na Woli odbyła się impreza motocyklowa dla miłośników jednośladów.

W świecie motocyklistów każdy detal ma znaczenie. Każdy motocyklista wie, że kask jest podstawowym elementem wyposażenia, niezbędnym do zapewnienia bezpieczeństwa podczas jazdy.

W sklepie RTmoto.pl, wszyscy amatorzy szybkiej jazdy znajdą m.in. kaski motocyklowe z najnowszej kolekcji Alpinestars model Supertech R10 (dostępne tylko w RTmoto.pl w Warszawie). Pracują w nim pasjonaci motoryzacji, którzy służą fachową pomocą i doradztwem, aby każdy zawsze był zadowolony ze swoich zakupów. Wchodząc do tego sklepu motoryzacyjnego, jest jak w magicznym świecie, otwiera się przed tobą gama produktów z miłą obsługą.

Ponadto na wydarzeniu, sklep organizatorzy zorganizowali różnego rodzaju wyzwania, takie jak darmowy kurs pierwszej pomocy. Warsztaty przeprowadzili ratownicy SIRD, ratownik MG. Spotkanie miało na celu kształtowanie pozytywnych i bezpiecznych postaw w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia oraz nabycie i utrwalanie podstawowych umiejętności pierwszej pomocy.

Dodatkowo na imprezie wszyscy mogli skosztować  darmowych babeczek i nie tylko od motoziomków z Marrie Ann, którzy prowadzą swoją cukiernię w Warszawie przy ul. Skarbka z Gór 116/C8.

Amcia Grill and Pub zorganizował dla wygłodniałych i zmęczonych szkoleniem gości dobrą szamkę!

Podczas wydarzenia każdy uczestnik mógł sprawdzić stan motocykla przez wykwalifikowanych mechaników z warsztatu KOSA-MOTO.

Organizatorami wydarzenia są : RTmoto.plSHOEI Polska

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli zaciekawił Cię artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Marek Śliwiński, Emilia „Chyża” Buczyńska

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *