NIETRZEŹWY KIEROWCA DOPROWADZIŁ DO KOLIZJI I UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA, ZATRZYMALI GO POLICJANCI

49-letni mieszkaniec Obornik bez uprawnień, w stanie nietrzeźwości, uderzył w zaparkowanego peugeota, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

12 sierpnia br. oborniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym  na jednej z ulic w Obornikach. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierowca osobowego volkswagena wyjeżdżając z parkingu przy sklepie uderzył w zaparkowanego peugeota, a następnie odjechał  z miejsca zdarzenia.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali kierowcę volkswagena. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. To jednak nie jedyne przewinienie zatrzymanego. Poruszał się on również pojazdem nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

KPP Oborniki

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *