Nowy środek transportu w aplikacji FREE NOW – lot balonem nad Warszawą!

Przez najbliższe dwa dni, w aplikacji FREE NOW (tak, to ta sama, w której zamawiamy taksówki, czy wypożyczamy hulajnogi), można zarezerwować nowy środek transportu czyli… balon! Brzmi niewiarygodnie, prawda? Ale ci, którzy już wczoraj mieli możliwość skorzystać z tej możliwości najlepiej wiedzą, że wrażenia są wyjątkowe!

Balon FREE NOW był już w Mediolanie i Dublinie, teraz pora na Warszawę, dalej kolejne europejskie stolice. Skąd pomysł na taką właśnie akcję, która budzi wielkie zainteresowanie?

Jak tłumaczy dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce, Krzysztof Urban, w superaplikacji są już różne środki transportu. Jest taxi, są hulajnogi, to dlaczego nie balon? 

 – W aplikacji chcemy zintegrować każdą możliwą formę transportu– mówi i wyjaśnia, że organizacja akcji wymagała sporo pracy ze względu na kapryśną aurę, ponieważ konieczne było wychwycenie okna pogodowego, które pozwoli na bezpieczne zabranie pasażerów na pokład (czyli do kosza). Trzy wieczory to bardzo mało, biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie lotami. Czy balon powróci do Warszawy?– Mamy nadzieję, że tak, ale po Warszawie kolej na następne europejskie stolice – mówi dyrektor.

Dzisiaj i jutro w godzinach wieczornych na Błoniach PGE Narodowego użytkownicy FREE NOW będą mogli odbyć kurs balonem 60 metrów nad ziemią. Będzie to doskonała okazja, aby podziwiać zachód słońca z widokiem na panoramę miasta i przyjrzeć się stolicy z niecodziennej, nowej perspektywy – lotu… balonem! 

Aby zarejestrować się na lot balonem, należy pobrać aplikację FREE NOW i gdy wyświetli się opcja przelotu balonem, wybrać preferowany dzień oraz godzinę lotu. Szczegóły dotyczące kursu i dokładnej lokalizacji strefy zostaną przesłane mailowo do użytkownika. 

Liczba miejsc jest ograniczona, a sam lot zależny od warunków pogodowych. W przypadku braku wolnych miejsc można natomiast podziwiać latający balon z drugiego brzegu Wisły.

Tekst i foto: Anna Sadowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *