OGROMNE UTRUDNIENIA NA TRASIE S8 PO DWÓCH ZDARZENIACH DROGOWYCH

Na trasie S8 na wysokości węzła Mory w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Ożarów Mazowiecki, miały miejsce dwa zdarzenia drogowe. Występują spore utrudnienia w ruchu drogowym. Zablokowany jest jeden  pasy jezdni w kierunku Pruszkowa. 

Do dwóch zdarzeń drogowych niemal jednocześnie doszło na wysokości węzła Mory. W pierwszym zdarzeniu doszło do kolizji drogowej samochodu ciężarowego z pojazdem osobowym marki fiat. Były to małe straty materialne w obu pojazdach, kierowcy doszli do porozumienia i spisali oświadczenie z przebiegu zdarzenia.

W drugim zdarzeniu kierujący samochodem marki ford zauważył, że z przedniej opony pojazdu wydobywał się intensywny dym i istniało realne zagrożenie, że może dojść do pożaru. Miał zablokowane przednie prawe koło, co powodowało, że spod opony wydobywał się intensywny dym. W związku z tym, że stanowił on realne zagrożenie dla bezpieczeństwa, kierowca po rozmowie z naszą reporterką wezwał pomoc drogową. Pojazdem podróżowała 3 osobowa rodzina.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Tekst: Marek Śliwiński

Zdjęcia: Emilia „Chyża” Buczyńska

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *