Ogromny dym i płomienie. Pożar budynku Urzędu Gminy Jadów. Jedna osoba poszkodowana

Do pożaru budynku Urzędu Gminy Jadów doszło około godziny 13:00 przy ulicy
Jana Pawła II 17. Z budynku ewakuowano pracowników i petentów. Do ugaszenia pożaru i sprawdzenia wnętrza budynku, natychmiast zadysponowani zostali druhowie OSP Jadów.

Strażacy szybko dotarli na miejsce i błyskawicznie zadziałali. Działania strażaków koncentrowały się na zduszeniu ognia, by nie dopuścić do rozprzestrzenienia się pożaru i odnalezienia uwięzionej kobiety w płonącym budynku.

Na szczęście wszystko to odbyło się jedynie w ramach ćwiczeń ewakuacji pracowników i petentów Urzędu Gminy Jadów. Celem ćwiczeń była ewakuacja pracowników znajdujących się w budynku podczas wystąpienia pożaru. W akcji udział wzięli pracownicy Urzędu Gminy, Ochotnicza Straż Pożarna Jadów oraz Policja z Komisariatu Policji w Jadowie. Ćwiczenia zostały zakończone, przyszedł czas na ocenę. Podczas gdy urzędnicy wrócili do pracy,

– Trzeba wyrobić nawyk, że może się kiedyś coś takiego zdarzyć. Trzeba być wrażliwym i podejrzliwym, że coś nienormalnego tak jak ta podejrzana paczka może być niebezpieczne. Obecni na miejscu działań nasi reporterzy wysoko ocenili przebieg działań podkreślając, iż dobrze, że ćwiczenia się odbyły.

Śledźcie nasz fan page na facebooku, bo niebawem pełna fotorelacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *