PIKNIK MOTORYZACYJNY W BŁONIU – JEST NA CO POPATRZEĆ!

Od godziny 12:00 na terenie amfiteatru przy Centrum Kultury w Błoniu (ul. Jana Pawła II) w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, trwa piknik motoryzacyjny z bogatym programem atrakcji, który zadowoli zarówno najmłodszych, jak i starszych miłośników motoryzacji.

Właściciele samochodów z dumą prezentują swoje samochody i motocykle. Jest też wystawa zabytkowych pojazdów, bezpłatne porady mechaników, strefa zabaw dla dzieci i dorosłych czy strefa gastronomiczna. Tegoroczne hasło wydarzenia brzmi: „Pochwal się nim, nie trzymaj go w garażu”.  Zlot potrwa do godziny 18:00.

To cykliczne wydarzenie, jak widać cieszy się coraz większym zainteresowaniem zabytkowych samochodów. Na miłośników motoryzacji czekały między innymi stare Mercedesy i Cadilaki. Jednak nie zabrakło także polskiego Fiata 126p, Fiata 125p, Poloneza czy pojazdów wojskowych. Piknik motoryzacyjny w Błoniu to impreza dla całych rodzin.

Organizatorami tego wydarzenia są : Centrum Kultury w Błoniu, Na WZ ach, Grzegorz Wałęka.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Marek Śliwiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *