Policyjny psi weteran potrzebuje pomocy

Szanowni Państwo, drodzy czytelnicy. Serdecznie prosimy do wzięcia udziału w zbiórce pieniężnej na leczenie „psiego emeryta”. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego wózka rehabilitacyjnego dla „Benka”.

„Benek” to 11 letni owczarek niemiecki, który jako pies patrolow-tropiący w Policji pełnił służbę w Chorzowie na Śląsku. Owczarek ma ogromne problemy z przemieszczaniem się co widać na załączonym nagraniu. W marcu br. został wycofany ze służby i docelowo trafił do domu pani Urszuli w miejscowości Człopa pow. Wałcz, gdzie zapewniono mu opiekę i warunki do zasłużonego odpoczynku. Jednak Jego organizm coraz bardziej niedomaga. Niestety planowane koszty leczenia i zakupu sprzętu przerastają możliwości obecnych Opiekunów.

Stąd nasz apel o pomoc !!! Do tej pory to my mogliśmy liczyć na jego umiejętności, poświęcenie i bezgraniczne oddanie, odpłaćmy mu tym samym. Na tą chwilę szacujemy, że potrzebne będzie ok. 2000 zł (diagnostyka i zakup wózka), a niezbędne środki i ich wydatkowanie pokrywać i kontrolować będzie Stowarzyszenie „Zakątek Weteranów”
Środki można wpłacać na podane konto z dopiskiem „leczenie Benka”.

Dziękujemy

Bank PEKAO SA 53 1240 3246 1111 0010 7204 2668

PAYPAL: biuro.zakatekweteranow@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *