Poszukiwany leżał na Smoczej

Przed pawilonem handlowym na Woli wieczorem 7 sierpnia leżał mężczyzna. Leżał i pachniał. Niestety nie był to zapach miły dla nosa – dominującą w nim nutą był aromat przetrawionego alkoholu.

Mężczyzna sprawiał wrażenie, jakby zaanektował to miejsce na chodniku i nie zamierzał się stamtąd oddalić. Najwyraźniej nie odpowiadało to przechodniom, którzy wezwali strażników miejskich. Patrol z IV Oddziału Terenowego podjął interwencję na ulicy Smoczej kilka minut przed godziną 21. Funkcjonariusze potwierdzili, że mężczyzna nie był w stanie o własnych siłach nawet się podnieść, a co dopiero oddalić. Badanie alkomatem wydychanego przez leżącego powietrza wykazało, że w jego krwi 2.75 promila stanowił alkohol. Strażnicy wezwali patrol policji, by potwierdzić dane personalne mężczyzny. Po sprawdzeniu w bazach informatycznych ustalono, że 45-latek był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został przewieziony do pobliskiej komendy.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Referat Prasowy Straży Miejskiej m.st. Warszawy​

Zdjęcia: Marek Śliwiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *