POŻAR HALI PRZEMYSŁOWEJ W PODWARSZAWSKIEJ MIEJSCOWOŚCI SŁUPNO

W piątek , 20 października w miejscowości Słupno w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim, w gminie Radzymin doszło do pożaru hali przemysłowej. Słup dymu i ognia był widoczny ze znacznej odległości. W akcji brało udział 20 zastępów straży pożarnej z okolicznych jednostek OSP oraz PSP. Jedna osoba ucierpiała – przewieziono ją do szpitala.

Pożar wybuchł w hali lakierniczej z przestrzenią mieszkalną, znajdującą się przy ulicy Ceglanej. Przybyłe na miejsce zdarzenia pierwsze zastępy straży pożarnej przystąpiły do gaszenia obiektu. Strażacy podali prądy gaśnicze w natarciu i obronie. Spaleniu uległo poszycie dachu oraz zniszczeniu konstrukcja hali magazynowej. Na miejsce zadysponowano osiem zespołów PRM.

W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Zaopiekował się nią zespół ratownictwa medycznego, a następnie została przetransportowana do szpitala.

Szczegółowe okoliczności wybuchu pożaru ustala policja. Straty są jeszcze szacowane.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Marek Śliwiński

 

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *