POŻAR INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W BUDYNKU JEDNORODZINNYM NA MODLIŃSKIEJ

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek, 12 czerwca na Białołęce przy ul. Modlińskiej, zapaliła się instalacja elektryczna na budynku.

Z informacji, jakie dotarły do straży pożarnej wynikało, że na słupie przylegającego do budynku doszło do zaiskrzenia, a następnie pojawił się ogień na linii energetycznej oraz elewacji domu.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przez strażników miejskich z VI Oddziału Terenowego przed dostępem osób postronnych. Na czas prowadzonych przez strażaków działań gaśniczych, strażnicy wyłączyli z ruchu jeden pas jezdni i pilnowali, by nikt nie przeszkadzał strażakom. W akcję włączyła się również załoga policji. Pogotowie energetyczne odłączyło zasilanie do budynku. Utrudnienia w ruchu trwały w tym rejonie ponad godzinę. Na skutek zdarzenia nikt nie doznał uszczerbku na zdrowiu. Wstępne ustalenia wskazują, iż przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

Zdjęcia: Straż Miejska m.st. Warszawy

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli zaciekawił Cię artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *