ROZPĘDZONA HONDA WBIŁA SIĘ W MIEJSKI AUTOBUS. KIEROWCA ZMARŁ W SZPITALU

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pojazdu osobowego marki honda i miejskiego autobusu linii  517 doszło w godzinach porannych ok. godziny 6:00 w Alejach Jerozolimskich, na wysokości Dworca Zachodniego. 24- letni mężczyzna, obcokrajowiec samochodu nie żyje, do szpitala trafiło dwoje pasażerów autobusu. Dwa pasy były zablokowane w kierunku centrum.

Według wstępnych ustaleń policji przyczyną tragedii była nadmierna prędkość. Jak wynika z ustaleń kierowca jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem uderzając w tył autobusu. Uderzenie było na tyle silne, że samochód został kompletnie zmiażdżony. Nie wiadomo jeszcze, z jaką prędkością jechał samochód. Powołany został biegły z zakresu ruchu drogowego, który będzie to badał.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Zdjęcia: Patryk Wrzesiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *