Runmageddon Warszawa – Urzecze m. Karczew

W najbliższy weekend do Warszawy zjadą biegacze, trenerzy oraz amatorzy, aby stawić czoła nowym wymyślnym przeszkodom terenowym. Jak zapewniają organizatorzy, uczestnicy mogą liczyć na solidny wycisk, jakiego kości jeszcze nie znają. Śmiałkowie zmierzą się na trasie
m. in. z Pole Dance, Multi Rigiem oraz Wariatem. Nie zabraknie także top-niespodzianek!

W zmaganiach udział weźmie także jeden z naszych redaktorów, który po raz kolejny podejmie wyzwanie, na dystansie 6, 12 kilometrów usłanych licznymi, niekiedy wymagającymi przeszkodami. W ubiegłym roku, podczas górskiego, a za razem ostatniego biegu na dystansie 21 kilometrów, w czasie trwania zawodów nie zawahał się pomóc tonącemu uczestnikowi, który doznał skurczu mięśni w basenie pełnym wody, czyli Aquamaniaku, drugiej przeszkodzie zaraz po lodowej czyli basenie wypełnionym wodą z lodem.

Celem każdego uczestnika jest wzięcie udziału w trzech biegach Runmageddonu. Każdy medal na swój sposób jest wyjątkowy. Wszystkie trzy po połączeniu ze sobą stanowią jedno trofeum Weterana Runmageddonu. Drugim wyróżnieniem jest Korona Runmageddonu, z tym że nie daje takiej satysfakcji jak ta pierwsza.
Tak więc już dziś w imieniu Redakcji Luka&Maro zapraszamy pod Warszawę do Karczewa.

– red. Łukasz Knapp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *