ŚMIERTELNY WYPADEK KOŁO OŚWIĘCIMIA. NIEŻYJE KIEROWCA SPORTOWEGO AUTA I DWÓCH PASAŻERÓW

Dramat! Młody kierowca siedzący za kierownicą sportowego auta, Renault Megane, z wypożyczalni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i wylądował na słupie.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (11/12.08.2023) ok. godziny 3:30 na ul. Borowskiego w miejscowości Harmęże w województwie małopolskim, w powiecie oświęcimskim, w gminie Oświęcim. Kierujący pojazdem marki Renault Megane na łuku drogi z nieznanych przyczyn wypadł z jezdni i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierowca oraz dwóch pasażerów  poniosło śmierć na miejscu.

– Osoby te nie posiadały przy sobie dokumentów, w związku z tym ustalana była ich tożsamość – informuje KWP w Krakowie.

Z informacji, do których udało nam się dotrzeć wynika, że że ofiary były w wieku ok. 25 lat. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności wypadku.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Tekst: Marek Śliwiński

Zdjęcia: Małopolska Policja

 

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *