ŚMIERTELNY WYPADEK W POWIECIE ŁĘCZYŃSKIM

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23 letni kierujący Oplem, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się z 32 letnią kierującą Renault. Zdarzenie miało miejsce na DW813 w miejscowości Witaniów. Kierujący pojazdem marki Opel, podróżował z dwoma pasażerami. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pasażerka z Opla zmarła w szpitalu.

Do tego zdarzenia doszło dzisiaj, po godzinie 6 rano, na drodze wojewódzkiej w miejscowości Witaniów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23 letni mieszkaniec Lublina, kierując Oplem, na łuku drogi wpadł w poślizg, a następnie bokiem pojazdu uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd marki Renault, którym kierowała 32 letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego.

Kierujący pojazdem marki Opel, podróżował z dwoma pasażerami. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pasażerka z Opla zmarła w szpitalu.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

Policja Lubelska

Okiem Obiektywu Airsoft & Military Photographer

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *