STRAŻNICY MIEJSCY ODNALEŹLI PORZUCONĄ TOYOTĘ, KTÓRA ZACZYNAŁA ZARASTAĆ TRAWĄ

Próba ustalenia właściciela pojazdu, który blokował prace związane z przebudową drogi okazały się nad wyraz owocne. Strażnicy odnaleźli pojazd, który w systemach policyjnych figurował jako „poszukiwany”.

Funkcjonariusze z III Oddziału Terenowego we wtorek, 25 czerwca, otrzymali zlecenie sprawdzenia zaparkowanego samochodu w dzielnicy Włochy, który przeszkadzał w przebudowie pobliskiej drogi. Na miejscu strażnicy stwierdzili, że pojazd marki Toyota Auris nie posiada tablic rejestracyjnych oraz sprawia wrażenie pojazdu nieużytkowanego. Dzięki naklejce z hologramem na przedniej szybie ustalono numer rejestracyjny. Proszona o pomoc policja ustaliła, że w ich bazie danych auto figuruje jako poszukiwane. Właścicielem białej Toyoty Auris okazała się firma leasingująca samochody. Pojazd prawdopodobnie został porzucony przez leasingobiorcę. Sprawę przekazano przybyłemu na miejsce patrolowi policji.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

  • Źródło: Straż Miejska m.st. Warszawy

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *