Strzelanina w kamienicy na warszawskim Bródnie. Nie żyje 43-letnia kobieta

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło około godziny 11:00 na warszawkim Bródnie w kamienicy przy ulicy Łąkocińskiej. Śmiertelnie postrzelona została 43-letnia kobieta.

Wszystko wydarzyło się na poseji domu jednorodzinnego. Z relacji świadków kobieta rozmawiała na klatce schodowej z przedstawicielem spółdzielni mieszkaniowej.
W pewnym momecie z góry zszedł 64-letni sąsiad – właściciel mieszkania,
które wynajmowała od niego 43-latka. Mężczyzna strzelił w stronę kobiety,
a syna kobiety dźgnął nożem. Doszło tam również do dwóch pożarów, drewnianej konstrukcji i samochodu osobowego.

Po godzinie 11 dostaliśmy informację, że w jednym z mieszkań na terenie Pragi-Północ
doszło do tragicznego zdarzenia z użyciem broni palnej. Przyjechaliśmy na miejsce. Ujawniliśmy zwłoki 43-letniej kobiety. W całym zdarzeniu poszkodowany został 19-letni mężczyzna , który z obrażeniami ciała trafił do szpitala, nie były to rany postrzałowe. 
Jego życiu nic nie zagraża . Zatrzymany został 64-letni mężczyzna podejrzewany o zabójstwo kobiety przy użyciu broni palnej. Przeprowadzona została ewakuacja 10 osób z okolicznych budynków ponieważ policjanci w trakcie przeszukania mieszkania znaleźli rzeczy, które mogą być niebezpieczne. Dlatego został wezwany Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji, który dokonał sprawdzenia pirotechnicznego – informuje naszą redakcje Luka & Maro st. asp. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

  • red. Marek Śliwiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *