Oddaj krew, ratuj życie! Wielka akcja HDK już 13 czerwca w G City Targówek

Już za kilka dni rozpoczynamy długi weekend – warto go dobrze wykorzystać, złapać oddech i zregenerować siły, żeby pojawić się na wyjątkowej, czerwcowej akcji poboru krwi organizowanej przez Oddział Klubu HDK Klub HDK Legion Skrzydło przy G City Targówek.

📅 Sobota, 13 czerwca 2026 r.
🕘 godz. 9:00–14:00

Nie może Was zabraknąć ‼️ To doskonała okazja, by zrobić coś naprawdę ważnego i podzielić się tym, co najcenniejsze – krwią ratującą życie.

Z radością informujemy, że jesteśmy patronem medialnym wydarzenia i będziemy na miejscu przez cały czas trwania akcji. Towarzyszyć nam będzie również nasza czworonożna reporterka Westa 🐾

Podejdźcie do nas koniecznie! Będzie można porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie z Westą i przy okazji wesprzeć szczytną inicjatywę.

Zapraszamy również serdecznie przedstawicieli służb mundurowych – Wasza obecność i wsparcie mają szczególne znaczenie podczas tej akcji.

Partnerzy oraz Współorganizatorzy akcji:

G City Targówek

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II

Warszawska Grupa Luka&Maro

Cukiernia Olsza

Green Caffe Nero

Fundacja DKMS

Urząd Dzielnicy Targówek

Akcja objęta jest patronatem Burmistrza dz. Targówek m. st. Warszawy

Do zobaczenia na miejscu! 💉💪

Źródło: Straż Miejska m.st. Warszawy

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Jesteś świadkiem wypadku lub pożaru, masz dla nas ciekawy temat z Twojego miasta lub okolicy, którym warto się zająć – napisz do nas

Krew, która ratuje życie – udana akcja przy G City Targówek

Za nami wyjątkowa akcja poboru krwi, która odbyła się przy centrum handlowym G City Targówek. Mieszkańcy Warszawy i okolic po raz kolejny pokazali ogromne serce, licznie stawiając się, aby podzielić się najcenniejszym darem – krwią.

Podczas wydarzenia można było oddać krew w specjalnym krwiobusie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, gdzie profesjonalna kadra medyczna czuwała nad bezpieczeństwem i komfortem wszystkich dawców. Każda oddana kropla to realna pomoc dla potrzebujących – ofiar wypadków, osób chorych czy pacjentów wymagających transfuzji.

Podczas wydarzenia istniała również możliwość rejestracji w bazie potencjalnych dawców szpiku w Fundacja DKMS, co daje realną szansę na uratowanie życia osobom walczącym z nowotworami krwi.

Na uczestników czekały również miłe niespodzianki i upominki przygotowane przez partnerów akcji, wśród których znaleźli się: BubbleJoy Polska, Costa Coffee Poland oraz Gorąco Polecam. Smaki z piekarni.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia zaangażowanych instytucji i organizacji. Akcję wspierali: BubbleJoy Polska, Costa Coffee Poland, Gorąco Polecam. Smaki z piekarni, Warszawska Grupa Luka&Maro oraz Urząd Dzielnicy Targówek.

Akcja poboru krwi została objęta patronatem Krzysztof Miszewski – Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, co dodatkowo podkreśla rangę i znaczenie tego wydarzenia dla lokalnej społeczności.

To jednak nie koniec! Już teraz zachęcamy do śledzenia naszych działań – wkrótce podamy kolejne terminy akcji. Razem możemy zrobić jeszcze więcej dobrego! 🩸💪

Fot. Oddział Klubu HDK Legion Skrzydło

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Jesteś świadkiem wypadku lub pożaru, masz dla nas ciekawy temat z Twojego miasta lub okolicy, którym warto się zająć – napisz do nas!