„Słońce, piana i dobry humor – tak zaczyna się wiosna”

Zima wreszcie zaczyna się pakować. Sól drogowa powoli przechodzi do historii, a nasze samochody – cóż… wyglądają tak, jakby brały udział w rajdzie przez błotne bagna, a nie tylko stały na parkingu pod blokiem. Ale spokojnie! Nadchodzi wiosna, a wraz z nią najlepsza metoda na pożegnanie zimy – słoneczne mycie auta w dobrym towarzystwie.

Kiedy pojawia się pierwsze ciepłe słońce, nagle okazuje się, że mycie samochodu może być prawdziwym widowiskiem. W ruch idą gąbki, wiadra z pianą, a przy okazji pojawia się mnóstwo śmiechu. Bo przecież nic tak nie poprawia humoru po zimie jak trochę wody, słońca i pozytywnej energii.

Zimowy kurz i sól znikają z karoserii szybciej niż śnieg z chodników, a auto zaczyna znowu wyglądać jak z salonu. A gdy w promieniach wiosennego słońca lakier zaczyna błyszczeć, wiadomo jedno – sezon na piękne widoki właśnie się rozpoczął.

To znak, że czas schować zimowe czapki, odkurzyć okulary przeciwsłoneczne i ruszyć w drogę. Bo wiosna to nie tylko czyste samochody, ale też czyste niebo, więcej uśmiechu i znacznie lepsze kadry do zdjęć.

Krótko mówiąc – zima, dziękujemy za wizytę, ale teraz oddajemy scenę wiośnie. A skoro samochód już lśni, pozostaje tylko jedno: wsiadać, włączyć ulubioną muzykę i jechać tam, gdzie słońce świeci najmocniej.

Fot. archiwum Luka&Maro

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Jesteś świadkiem wypadku lub pożaru, masz dla nas ciekawy temat z Twojego miasta lub okolicy, którym warto się zająć – napisz do nas!

Osiemnastka z przymrużeniem oka. Redakcyjne świętowanie urodzin Olgi i spojrzenie w przyszłość

Dziś w naszej redakcji był dzień szczególny. Świętowaliśmy 18. urodziny naszej redakcyjnej koleżanki Olgi. Choć wszyscy dobrze wiemy, że to taka osiemnastka z przymrużeniem oka, bo w rzeczywistości Olga ma już 56 lat. Najważniejsze jednak było to, że dopisywały humory, uśmiechy i dobra energia, której nigdy u nas nie brakuje.

Zanim jednak przyszedł czas na tort i życzenia, odbyło się redakcyjne zebranie, podczas którego podsumowaliśmy intensywny rok 2025 oraz omówiliśmy plany i nowe wyzwania, jakie czekają nas w 2026 roku. Była chwila refleksji, rozmów o tym, co udało się zrealizować, ale też sporo pomysłów na przyszłość.

Nie wszyscy członkowie redakcji mogli dziś być z nami. Redaktor naczelny Kamil Tuzek nie mógł uczestniczyć w urodzinowym spotkaniu, jednak również dołącza się do świętowania i składa Oldze serdeczne życzenia zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności.

Mimo niepełnej frekwencji, nawet w mniejszym gronie potrafimy stworzyć świetną atmosferę i dobrze się bawić. Bo w naszej redakcji liczą się ludzie, relacje i wspólne chwile.

Na zakończenie jeszcze raz, już oficjalnie. Olga, życzymy Ci przede wszystkim dużo zdrowia, radości, uśmiechu i niegasnącej energii. Sto lat… a właściwie osiemnaście! 🎉🎂

📸fot. Luka&Maro

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Jesteś świadkiem wypadku lub pożaru, masz dla nas ciekawy temat z Twojego miasta lub okolicy, którym warto się zająć – napisz do nas!