Nocny przejazd rolkarzy ulicami Pruszkowa i Piastowa. Wystartowali pełni energii!

W sobotni wieczór ulicami Pruszkowa i Piastowa ruszył wyjątkowy nocny przejazd rolkarzy i wrotkarzy. Miłośnicy jazdy na rolkach licznie pojawili się na starcie wydarzenia, które już od pierwszych minut przyciągało uwagę mieszkańców.

Start przejazdu odbył się o godzinie 19:30 przed Urzędzem Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego. Uczestnicy mieli do pokonania maksymalnie 27 kilometrów ulicami obu miast. Kolorowy i pełen energii przejazd odbywał się w asyście policji oraz Straży Miejskiej, które dbały o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Na wydarzeniu nie zabrakło również Prezydenta Miasta Pruszkowa, Piotra Bąka, który uroczyście otworzył wydarzenie, życząc rolkarzom udanej zabawy oraz bezpiecznej jazdy.

Dzisiejszy Nightskating został zorganizowany wspólnie z Miastem Piastów. Tegoroczna edycja miała wyjątkowy charakter, ponieważ Piastów obchodzi w tym roku 100. rocznicę nadania praw miejskich, natomiast Pruszków świętuje 110. rocznicę nadania praw miejskich.

Wśród uczestników nie zabrakło także naszej redakcyjnej koleżanki, wiceprezeski Emilii „Chyżej” Śliwińskiej, która z uśmiechem i ogromną energią przejechała całą trasę razem z uczestnikami wydarzenia.

Już niebawem opublikujemy obszerną fotorelację z tego wyjątkowego wieczoru. Zdjęcia będzie można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku. Zachęcamy do śledzenia, komentowania i udostępniania relacji z wydarzenia!

Fot: WarszawskaGrupa Luka&Maro

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Jesteś świadkiem wypadku lub pożaru, masz dla nas ciekawy temat z Twojego miasta lub okolicy, którym warto się zająć – napisz do nas

Nightskating w Pruszkowie: rolkarze i wrotkarze świętowali Dzień Flagi Państwowej

2 maja, w Dzień Flagi Państwowej, ulice Pruszkowa opanowali miłośnicy rolek i wrotek. Tego wieczoru odbył się Nightskating — nocny przejazd ulicami miasta, który przyciągnął wielu entuzjastów aktywnego wypoczynku.

Start wydarzenia miał miejsce o godzinie 20:00 na parkingu przy Ratuszu, przy ul. Kraszewskiego. Rolkarze i wrotkarze w asyście policji oraz Straży Miejskiej mieli do pokonania pierwotnie 17-kilometrową trasę. Jednak ze względu na intensywne opady deszczu i burze organizatorzy zdecydowali o skróceniu dystansu do około 6,5 km, dbając o bezpieczeństwo uczestników.

Na wydarzeniu nie zabrakło również Prezydenta Miasta Pruszkowa, Piotra Bąka, który uroczyście otworzył nocny przejazd, życząc wszystkim udanej zabawy i bezpiecznej jazdy. Co więcej, wśród uczestników była również nasza redakcyjna koleżanka, wiceprezeska Emilia „Chyża Śliwińska, która z energią i uśmiechem przejechała całą trasę!

Mimo kapryśnej pogody uczestnicy bawili się świetnie, a Nightskating ponownie udowodnił, że sport potrafi łączyć ludzi w każdym wieku.

Już niebawem opublikujemy fotorelację z wydarzenia, która pozwoli raz jeszcze przeżyć te wyjątkowe chwile. Zdjęcia będzie można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku – zapraszamy do śledzenia i udostępniania!

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

📸 fot. Marek Śliwiński