Tak wygląda niedostosowanie prędkości i umiejętności do warunków panujących na drodze

Policjanci z Komisariatu Policji w Rakoniewicach po przeanalizowaniu monitoringu, ustalili kierującego, który uszkodził barierki na ul. Krystyny w Rakoniewicach. 18-latek otrzymał łącznie 3000 złotych kary oraz 18 punktów karnych.

Rakoniewiccy policjanci w ubiegłym tygodniu otrzymali informację o uszkodzeniu barierek na ulicy Krystyny w Rakoniewicach. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce, potwierdzili zgłoszenie, lecz nie zastali już żadnego pojazdu, który mógł brać udział w zdarzeniu.

Policjanci aby, wyjaśnić okoliczności zajścia przeanalizowali nagrania z monitoringu. Funkcjonariusze na podstawie zgromadzonego materiału ustalili, że do uszkodzenia doszło 7.10.br. około godz. 23:00.

Podczas dalszych czynności okazało się, że samochodem marki Seat, kierował 18-letni mieszkaniec gminy Rakoniewice. Ponadto na terenie posesji policjanci ujawnili uszkodzony pojazd.

Za popełnione wykroczenia mężczyzna otrzymał 3000 złotych kary oraz 18 punktów karnych.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

KPP Grodzisk Wielkopolski

 

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *