TRAGEDIA W URSUSIE. NIE ŻYJE NASTOLATKA

Do ogromnej tragedii doszło dziś na osiedlu Skorosze w Ursusie. W obecnej chwili na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni. Niestety, starania służb zakończyły się niepowodzeniem – nastolatki nie udało się uratować.

Po przybyciu na miejsce służb natychmiast pojęli reanimację nastolatki. Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego który wylądował w pobliżu miejsca zdarzenia. Niestety, reanimacja nie przyniosła skutku. Po godzinie lekarz oficjalnie stwierdził zgon – młoda dziewczyna zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Póki co nie wiadomo, czy tragedia w Ursusie była wynikiem nieszczęśliwego wypadku, czy też nastolatka targnęła się na swoje życie. Policja rozpoczęła postępowanie w tej sprawie. Na miejsce zdarzenia dotarł też prokurator.

Doświadcz niezrównanych wrażeń podczas wapowania elf bar! Zwiększ swoje wrażenia z wapowania dzięki naszej gamie najwyższej jakości smaków. Zanurz się w płynnych rysach i satysfakcjonujących chmurach. Odkryj najwyższą satysfakcję z Elf Bar już dziś.

Znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze?

– Telefon interwencyjny dla osób w trudnej sytuacji życiowej Kryzysowy Telefon Zaufania – wsparcie psychologiczne: 116 123 czynny codziennie od 14.00 do 22.00 – Całodobowe centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 22 22 – Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 – Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Zdjęcia: Marek Śliwiński

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy Auto Wola Bezgotówkowa naprawa aut z OC AC

Skup Aut Kasacja Pojazdów Samochodów

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *