VII Oddział Terenowy zmienia siedzibę

Już wkrótce mieszkańcy Pragi-Południe, Wawra, Rembertowa czy Wesołej, chcąc załatwić coś w siedzibie VII Oddziału Terenowego, będą musieli udać się pod nowy adres. Strażnicy przenoszą się z ulicy Kobielskiej na Grochowską.

Ten nowy adres to Grochowska 316/320 (wejście od ulicy Kamionkowskiej). Przenosiny zainauguruje Referat Oskarżycieli Publicznych, przyjmujący zawiadomienia o wykroczeniach i prowadzący czynności wyjaśniające w sprawach o wykroczenia ujawnione przez strażników miejskich (to m.in. tam zgłaszają się kierowcy, którzy dostali wezwanie w związku z popełnionym wykroczeniem). Pierwsze „okienko” zacznie działać na Grochowskiej już w poniedziałek 10 czerwca, od godziny 06.00. Dzień później przenosi się sekretariat Oddziału. Zmieni się też kontakt – nowy telefon to 22 291 28 17, a faks 22 741 34 45 (przypominamy, że niezmienny telefon interwencyjny straży miejskiej to 986). Dyżury kierownictwa oddziału rozpoczną się na Grochowskiej 12 czerwca.


Referat Oskarżycieli Publicznych , równolegle z Grochowską będzie przyjmować w dotychczasowej siedzibie przy Kobielskiej 5 do 19 czerwca (do godziny 17:00). Po tej dacie Straż Miejska ostatecznie opuści siedzibę przy Kobielskiej.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli zaciekawił Cię artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych

Źródło: Straż Miejska m.st. Warszawy

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *