WRC Rally Show na błoniach PGE Narodowego

Rajdowe święto w Warszawie zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę na błoniach PGE Narodowego odbędzie się WRC Rally Show Warsaw 2024, Swój udział zapowiadają czołowi kierowcy, nie zabraknie także nazwisk znanych ze świata showbiznesu i mediów.

Największą atrakcją WRC Rally Show Warsaw 2024 będą przejazdy topowego samochodu klasy Rally1, która w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata zastąpiła dobrze znane auta WRC. Za kierownicą hybrydowego Forda Puma Rally1 M-Sport zasiądzie sam Martins Sesks, zwycięzca ubiegłorocznego Rajdu Polski.

Nie zabraknie także prawdziwych legend, na które fani sportów motorowych zawsze patrzą z podziwem i sentymentem. Na asfaltowym odcinku na błoniach PGE Narodowego zaprezentują się takie gwiazdy, jak Audi Quattro S1 Grzegorza Olchawskiego, Ford Escort WRC i Ford Cosworth Gr.A Marka Sudera czy Subaru Legacy Rioberta Lutego.

Dużo dymu i zapach spalonych opon zostawi za sobą Toyota Supra Mateusza Fijała. To kierowca doskonale znany przede wszystkim fanom driftingu, bardzo widowiskowej dyscypliny z rodziny sportów motorowych.

Nieopodal trasy prowizorycznego odcinka specjalnego stanie park serwisowy, w którym zespoły będą szykować samochody do kolejnych przejazdów. To idealne miejsce, aby z bliska przyjrzeć się pracy mechaników, zobaczyć jak wygląda wymiana kół czy drobne naprawy i  kosmetyczne poprawki.

Specjalnym gościem konferencji prasowej i warszawskiej imprezy zapowiadającej tegoroczny Rajd Polski będzie Krzysztof Hołowczyc

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W punktach informacyjnych dowiecie się więcej na temat ORLEN 80. Rajdu Polski oraz  kupicie pamiątki i bilety na mazurską rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.

Biuro Prasowe WRC Rally Show Warsaw 2024

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *