Wyjątkowa impreza motocyklowa w sklepie RTmoto już w najbliższą sobotę.

Z wielką radością zapraszamy i ogłaszamy datę niesamowitej imprezy motocyklowej dla miłośników motocykli, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 czerwca 2024 roku w sklepie RTmoto.pl, al. Prymasa Tysiąclecia 74 w Warszawie na Woli. Organizatorzy zapowiadają ciekawą imprezę i dobrą zabawę, a rozpocznie się ona już od godziny 11:00.

W sklepie RTmoto.pl, wszyscy amatorzy szybkiej jazdy znajdą m.in. kaski motocyklowe z najnowszej kolekcji Alpinestars model Supertech R10 (dostępne tylko w RTmoto.pl w Warszawie). Wbijajcie śmiało na kawę, szkolenie, po gratisiki, rabaciki i żeby spotkać się z doświadczoną ekipą RTmoto!

https://www.rtmoto.pl/szukaj?controller=search&s=alpinestars

Ponadto, sklep organizatorzy zorganizowali różnego rodzaju wyzwania, takie jak darmowy kurs pierwszej pomocy. Warsztaty przeprowadzą ratownicy SIRD, ratownik MG. Spotkanie będzie miało na celu kształtowanie pozytywnych i bezpiecznych postaw w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia oraz nabycie i utrwalanie podstawowych umiejętności pierwszej pomocy.

Dodatkowo na imprezie będziecie mogli skosztować babeczek od motoziomków z Marrie Ann, którzy prowadzą swoją cukiernię.

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym motocyklistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z jazdą na dwóch kółkach, dzień otwarty w sklepie motocyklowym RTmoto.pl będzie doskonałą okazją do odkrycia czegoś nowego i niezapomnianej przygody.

Organizatorami wydarzenia są : RTmoto.pl, SHOEI Polska

Program wydarzenia:

Sprawdzanie motocykli przez wykwalifikowanych mechaników z warsztatu KOSA-MOTO!
Wasze motocykle mogą być sprawdzone w podstawowym zakresie- główka ramy, łożyska, podłączenie pod komputer i sprawdzenie błędów etc. (ilość miejsc ograniczona ze względu na czas -jeden motocykl 15/20 min) nie rezerwujemy miejsc.
– jazdy testowe kaskach SHOEI
– lampa bakteriobójcza do waszych kasków! Każdy będzie mógł z takiej lampy skorzystać.
– produkty polskiego producenta ROBERT OZON! Do przetestowania
od godziny 12:00
– Szkolenie z pierwszej pomocy prowadzone przez ratowników medycznych, którzy na co dzień jeżdżą motocyklami. Szkolenie zapowiada się mega fajnie, nie będzie to kolejne typowe gadu-gadu, tylko wymagające zabawy szkolenie, które zostanie w Waszej głowie na długi czas (zapraszamy motocyklistów z całymi rodzinami – takie szkolenie przyda się także najmłodszym)

Każdy uczestnik otrzyma w dniu imprezy firmowy brelok, kubek, wlepy, podkładkę pod tablicę rejestracyjną !

12:00-16:00 Amcia Grill and Pub zorganizuje dla wygłodniałych i zmęczonych szkoleniem gości dobrą szamkę!

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli zaciekawił Cię artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Marek Śliwiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Jeden komentarz do “Wyjątkowa impreza motocyklowa w sklepie RTmoto już w najbliższą sobotę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *