Wystraszone dzieci i dwa rozbite auta na Służewcu

Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego udzielili pomocy poszkodowanym i zabezpieczyli miejsce po wypadku na skrzyżowaniu Dolinki Służewieckiej i al. Wilanowskiej. Zderzyły się tam dwa samochody. W jednym jechały małe dzieci.

W sobotę 11 maja, strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego, którzy około godziny 12.25 patrolowali Dolinkę Służewiecką, zauważyli na środku skrzyżowania z al. Wilanowską dwa rozbite auta. Ford i mercedes utrudniały przejazd innym pojazdom. Obok samochodów stali ich kierowcy i dwójka roztrzęsionych dzieci, które podróżowały jednym z aut. Strażnicy wezwali pogotowie, policję i straż pożarną, a sami zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zadbali o komfort psychiczny uczestników kolizji. Po przybyciu na miejsce, strażacy odłączyli instalację elektryczną i zneutralizowali płyny eksploatacyjne wyciekające z uszkodzonych samochodów. Ratownicy uznali, że nikt nie wymaga hospitalizacji. Ustalaniem okoliczności zdarzenia zajęła się policja. W czasie pracy służb, ruchem w okolicy stłuczki pokierowali strażnicy miejscy i pracownicy nadzoru komunikacji miejskiej. Utrudnienia trwały około godziny.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli zaciekawił Cię artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Źródło: Straż Miejska m.st. Warszawy

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *