Zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu pruszkowskiego

W sobotę, 15 czerwca 2024 roku na stadionie sportowym Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 4 odbyły się Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu pruszkowskiego.

W sportowej rywalizacji zmierzyły się drużyny OSP: Brwinów, Biskupice, Żółwin, Moszna, Nowa Wieś, Dawidy, Falenty, Raszyn i Piastów.

Zawody zostały rozegrane w konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe, a suma punktów zebranych w obydwu konkurencjach wyłoni zwycięzcę zawodów. Komisję sędziowską stanowili funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP Pruszków. Spartakiada została przeprowadzona w duchu sportowej rywalizacji z zachowaniem zasad fair play.

W kategorii drużyn żeńskich: I miejsce OSP Biskupice, II miejsce OSP Raszyn, III miejsce OSP Piastów. W kategorii drużyn mężczyzn (grupa A): I miejsce OSP Raszyn, II miejsce OSP Brwinów, III miejsce OSP Falenty.

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom! 

Na kilku zdjęciach możemy zauważyć bardzo niekulturalne zachowanie dyrekcji Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie. Chodzi o gest środkowego palca, który kobieta pokazała kilkukrotnie w stronę naszego reportera. Taki gest powszechnie uznawany jest za obraźliwy w krajach zachodnich i jest jednym z najbardziej znanych sposobów na wyrażenie zniewagi i chęci ubliżenia drugiej osobie. Na pewno tak tego nie zostawimy.

Już wkrótce zamieścimy obszerną fotorelację z wydarzenia na naszym profilu na Facebook-u. Polub i obserwuj, by być na bieżąco z tym co dzieje się w Twojej okolicy: Warszawska Grupa Luka&Maro

Zdjęcia: Marek Śliwiński, Kamil Tuzek

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *