ZDERZENIE CIĘŻARÓWKI Z OSOBÓWKĄ NA S8

W czwartek, 13 czerwca br. policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie S8 w kierunku Poznania. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Do zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką doszło na S8 w kierunku Poznania na wysokości Księcia Janusza. Nikomu nic się nie stało. W między czasie na miejscu pojawiła się karetka pogotowia z ratownikami z firmy KAM- MED Ratownictwo Medyczne , którzy sprawdzili stan zdrowia uczestników kolizji oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego do przyjazdu policji.

Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego skupienie i koncentrację na drodze.  Nawet najmniejszy błąd może kosztować utratę życia lub zdrowia.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli zaciekawił Cię artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Kamil Kozak

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *