ZDERZENIE „INNOWACYJNEJ TAKSÓWKI” Z PEUGEOTEM W URSUSIE

Nieuwaga była przyczyną zderzenia, do którego doszło w Ursusie. Kierowca taksówki na aplikacje, obcokrajowiec wjechał na skrzyżowanie wymuszając pierwszeństwo przejazdu na kierującej pojazdem marki Peugeot 407. Na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach kobiety z peugeota.

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godziny 12:45 na skrzyżowaniu alei 4 Czerwca 1989 roku z ulicą Traktorzystów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota, obcokrajowiec wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zachował należytej ostrożności, wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Peugeot, którym kierowała kobieta.  Ruch pojazdów w miejscu kolizji był utrudniony do czasu usunięcia rozbitych samochodów.  

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Zdjęcia: Marek Śliwiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *