ZDERZENIE TRZECH AUT W POBLIŻU DWORCA ZACHODNIEGO, W TYM TAKSÓWKI NA APLIKACJĘ

Trwa czarna seria kolizji i wypadków z udziałem kierowców taksówek z aplikacji. Do zdarzenia drogowego doszło w pobliżu Dworca Zachodniego w Warszawie z udziałem trzech pojazdów. W kolizji uczestniczyły trzy pojazdy: samochód marki Toyota Prius (Hybrid) świadczący usługi przewozu osób oraz dwa samochody osobowe marki Honda i Volkswagen.

Występowały utrudnienia w ruchu. Zajęty był prawy pas jezdni w kierunku Białegostoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca przewozu osób, obcokrajowiec, śpieszył się i dorowadził do zderzenia z poprzedzającym go pojazdem. Na miejscu zdarzenia były dwie karetki pogotowia, które udzielały pomocy medycznej uczestnikom zdarzenia. 

Monitorując zdarzenia drogowe dość często można napotkać informacje o kolizjach z udziałem tzw. taksówek na aplikację. Wśród kierowców wykrywane są też liczne nieprawidłowości, takie jak brak prawa jazdy czy nielegalny pobyt w Polsce. Do tego często dochodzi do przestępstw na tle seksualnych.

Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może skończyć się różnie i może nieść za sobą poważne w konsekwencjach skutki. Dlatego też wykonując jakikolwiek manewr upewnijmy się, że możemy go wykonać w bezpieczny sposób, nie stwarzając przy tym zagrożenia. 

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Marek Śliwiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *