ZDERZENIE TRZECH AUT W PRUSZKOWIE. JEDNA OSOBA ZATRZYMANA

Do zderzenia drogowego doszło w sobotę, 6 lipca br. ok. godziny 20:00 na ulicy Domaniewskiej, przy skrzyżowaniu z 3 Maja w Pruszkowie. W zderzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: Honda, Audi i Volkswagen. Na szczęście żaden z uczestników nie potrzebował pomocy medycznej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Hondą jadąc ulicą Domaniewską i dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą 3 Maja, z impetem uderzył w tył znajdującego się przed nim Audi. Ten z kolei wjechał w stojącego przed nim Volkswagena. Na szczęście pomimo mocno rozbitych aut, nikt nie wymagał pomocy medycznej. Z informacji świadków wynika, że sprawca był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu jak również podróżujący z nim dwaj mężczyźni obywatele Gruzji. Jeden z mężczyzn, obcokrajowiec został zatrzymany.

  • Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: Marek Śliwiński

Autor: Marek Śliwiński

Specjalista ds. komunikacji oraz realizacji kampanii społecznych. Pomysłodawca i prezes portalu. Z zawodu chemik i fotoreporter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *