DĄBROWSKI POLICJANT POTRZEBUJE POMOCY – POŻAR STRAWIŁ DOBYTEK ŻYCIA JEGO I CAŁEJ RODZINY

Pożar w mieszkaniu wybuchł w niedzielę 14 lipca 2019 roku około godz. 19.00, kiedy policjant był w służbie. W płomieniach stanęło całe mieszkanie, które doszczętnie spłonęło. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Ogień pochłonął meble, ubrania, dokumenty, oszczędności, sprzęt gospodarstwa domowego i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Czteroosobowa rodzina naszego kolegi Rafała – dzielnicowego z dąbrowskiej policji w wyniku pożaru straciła dorobek całego życia.

Mieszkanie w komunalnym wielorodzinnym budynku nie nadaje się do zamieszkania, a jego remont dla poszkodowanych jest wydatkiem ponad ich możliwości finansowe. Władze miasta wsparły pogorzelców w zapewnieniu dachu nad głową i pomocą, w tym psychologiczną, ale liczy się każda forma wsparcia dla rodziny, która straciła wszystko. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Rafała i jego rodziny w powrocie do normalnego życia. Jako policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej zorganizowaliśmy już zbiórkę finansową, do której zamieszczamy link: https://zrzutka.pl/95whd9.

Liczy się również każda pomoc rzeczowa od odzieży po artykuły szkolne dla 10-letniego synka, który od września rozpocznie naukę w piątej klasie szkoły podstawowej. Publikujemy numer telefonu do kierownika rewiru dzielnicowych, koordynującego działania pomocowe: tel. 32 6394 361, tel. kom. 798 030 104 oraz do dzielnicowego asp. Rafała Kubicy — tel. kom. 727 032 660, który wie najlepiej co dla niego, żony, córki i syna jest teraz artykułami pierwszej potrzeby. Liczymy na wsparcie naszego kolegi, który niosąc na co dzień pomoc innym, teraz wraz ze swoją rodziną znalazł się w życiowej potrzebie.

(KWP w Katowicach / kp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *