Jedna ofiara wypadku. Samochód wpadł do stawu.

Do zdarzenia doszło o godzinie 8:00 w miejscowości Wypędy. Dwoje młodych ludzi jadących samochodem marki Opel zgubiła brawura. wpadli do stawu bo jechali za szybko.

Wypadek był, ale jest to tylko kampania społeczna  
KIEROWCO, ZWOLNIJ! KIERUJESZ ŻYCIEM organizowana przez Stowarzyszenie Warszawska Grupa Luka & Maro przy współpracy z OSP Falenty , Mariusz Wiśniewski Ratownictwo Medyczne, Golcar Pomoc Drogowa, Wypożyczalnia Samochodów
oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie ,

Kampania ma na celu kształtowanie świadomości oraz zachęcenie odbiorców do przestrzegania przepisów ruchu drogowego w zakresie obowiązujących limitów prędkości jazdy oraz dostosowania tej prędkości do warunków ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem odbiorców w grupie wiekowej 18-24 lata.

Śledźcie nasz fan page na facebooku, bo niebawem pełna fotorelacja, a jeżeli macie jakiekolwiek pytania to po prostu do nas napiszcie oraz koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową, to prawdziwe rzetelne informacje. ZAPRASZAMY!!!

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę zapraszamy do plenerowych sesji zdjęciowych jak i podjęcia z nami współpracy.

– red. Marek Śliwński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *