Tragiczny wypadek na Woli. Nastolatka spadła z dachu pustostanu. Zginęła na miejscu [FILM]

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na warszawskiej Woli ok. godziny 18:50
przy ulicy Wolskiej 43. Nastolatka w wieku ok. 14-lat spadła z dachu opuszczonego budynku prywatnej szkoły wyższej. Z informacji świadków wynika, że nastolatka prawdopodobnie weszła z innymi osobami do popularnego wśród warszawskiej młodzieży pustostanu. Dziewczynka potknęła się i spadła z dachu budynku. W wyniku uderzenia poniosła śmierć na miejscu. Najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia jest nieszczęśliwy wypadek. Na miejscu pracowała ekipa techników pod nadzorem prokuratora.  

– Kiedyś budynek był użytkowany. Miał drzwi, okna, balustrady, teraz nie ma niczego, wobec tego jest bardzo niebezpieczny. W tym budynku strach się poruszać – mówią mieszkańcy.

  • Autor artykułu i fotografii red. Marek Śliwński

Jeden komentarz do “Tragiczny wypadek na Woli. Nastolatka spadła z dachu pustostanu. Zginęła na miejscu [FILM]”

  1. Nie raz były zgłoszenia że ktoś chodzi po dachu była policja i straż nikt nic z tym nie zrobił aż stała się tragedia. Budynek opuszczony nie zabezpieczony. Odbywały się tam imprezy a nawet noclegi. Policja wchodziła i olewala sprawę rutynowe przejście po wezwaniu. Współczuję rodzicom. A osoby odpowiedzialne powinny być pociagniete do odpowiedzialności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *