Leśniczówka, w której dziś nie zaśnie nikt… Budynek z horroru w Puszczy Kampinoskiej

Opuszczona leśniczówka z Puszczy Kampinoskiej od dawna intryguje i budzi lęk. Może właśnie dlatego została doceniona przez producentów polskiego horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. W filmie, którego premiera miała miejsce w marcu 2020 r. na Netflixie, była siedliskiem Zła.

W każdym horrorze chodzi o to, by wywołać u widza klimat grozy, niepokój lub obrzydzenie i szok. Fabuła może być oparta na realnym zagrożeniu i strachu, których głównym motywem są zazwyczaj psychopatyczni zabójcy, gwałciciele, epidemia wirusa, groźne zwierzę, pobicia lub koszmarne wspomnienia/wizje głównego bohatera.

Akcja filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, rozpoczyna się niewinnie. Grupa nastolatków uzależnionych od nowych technologii, trafia na obóz. Wspólne wędrówki po lasach bez dostępu do smartfonów, nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali im organizatorzy… Będą musieli walczyć o swoje życie z czymś, czego nie widzieli nawet w Internecie.

W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego zła i niebezpieczeństwa odkryją, czym jest tak prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą wszyscy z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach? Tego nie zdradzimy, by jak mawiają właśnie młodzi ludzie, „nie spojlerować” 😉

Przed nami długi majowy weekend, więc warto wsiąść na rower i na własne oczy zobaczyć leśniczówkę z horroru.

Podpowiadamy jak do niej dojechać: Leśniczówka, znajduje się w Obszarze Ochrony Ścisłej “Rybitew” na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. 

Lokalizacja Gogle: https://goo.gl/maps/Yig8Zsvj8JimYiAL9

Tekst i zdjęcia: Przemysław Rak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *